O nas
 
 
 
 
 

PARIMĒ to miejsce, gdzie ponadczasowy design spotyka się z doskonałą jakością.

Dążymy do tego, aby nasza ceramika była wyjątkowym akcentem w każdym domu, hotelu czy restauracji. Elementy poszczególnych kolekcji są starannie zaprojektowane, by wprowadzić niepowtarzalną atmosferę do wnętrz. Chcemy, aby nasza ceramika stała się częścią życia naszych klientów i towarzyszyła im w ich codziennych rytuałach, celebracjach i chwilach z bliskimi

 

 

 

Jakość + ergonomia + minimalizm

To nadrzędne wartości, którymi kierujemy się przy tworzeniu naszych autorskich wzorów. Uważamy, że mniej znaczy więcej, a jakość, dobry materiał i odpowiedź na potrzeby użytkownika to podstawa dobrego produktu. Podążamy za światowymi trendami w dziedzinie wzornictwa pragnąc jednocześnie, by nasza ceramika była ponadczasowym, pięknym i funkcjonalnym uzupełnieniem waszych wnętrz.

 
 
 
 
 

Surowce 

Do produkcji naszych naczyń używamy wyłącznie masy z rodzimych terenów. Kamionka i porcelana pochodzi z polskich złóż Niziny Śląskiej.

Wszystkie szkliwa stosowane w naszej pracowni nie zawierają metali ciężkich i są dopuszczone do kontaktu z żywnością.Każde naczynie produkowane jest ręcznie, z dbałością o najmniejszy detal. Naszą ceramikę wypalamy w temperaturze 1250 st. C, aby zapewnić maksymalną trwałość i długowieczność. Staramy się, aby wykonane przez nas naczynia nie odbiegały od siebie kolorem i kształtem. Jednak ze względu na charakter pracy ręcznej poszczególne produkty mogą się nieco różnić od siebie np. kształtem, kolorem lub zdobieniem. To wszystko sprawia, że nasze naczynia mają swój niezastąpiony wygląd i są jedyne w swoim rodzaju.

Ponadto zamówione przez was produkty pakujemy w opakowania ekologiczne z recyklingu, które dodatkowo zapewniają bezpieczeństwo podczas transportu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl